Олександр Телюк
Олександр Телюк
  • Видео 6
  • Просмотров 416 230
Обслуговування цегляного твердопаливного котла ч.3
Перша частина ролика - bit.ly/49tOvII
Друга частина ролика - bit.ly/3UVM511
Підписуйтесь, наступне відео буде про правильне заготовлення пального для печі.
Просмотров: 1 837

Видео

ТП котел своїми руками 2 ч.вдосконалення.
Просмотров 3 тыс.7 месяцев назад
Друге вдосколення твердопаливного котла та моя точка зору відносно побудови та експлуатації твердопалевних котлів Посилання на першу частину побудови котла - bit.ly/3SJQ5jz
Готуємо в грубі разом, частина №2
Просмотров 1,3 тыс.Год назад
Мета моїх відео, це популізація автономного пічного опалення, щоб люди побачили, що пічне опалення може бути бажаним та комфортним, не тільки гріти та радувати око, а ще, смачно нагодувати. Ролик, де я показував, як сам робив таку грубу, якщо цікаво - переходьте за посиланням: bit.ly/40hLHK9 В першій частин готували шашлик, переглянути можна за посиланням: bit.ly/3KJgavj Не забувайте донатити, ...
Готуємо в грубі разом, частина №1
Просмотров 2,2 тыс.Год назад
Мета моїх відео, це популізація автономного пічного опалення, щоб люди побачили, що пічне опалення може бути бажаним та комфортним, не тільки гріти та радувати око, а ще, смачно нагодувати. В першому ролику я показав та розказав як я сам робив таку грубу, якщо цікаво - переходьте за посиланням: bit.ly/40hLHK9 Не забувайте донатити, реквізити на фонд Повернись живим: IBAN: UA38305299000002600501...
Як своїми руками зробити ТП котел з чавунної батареї + мідний радіатор
Просмотров 408 тыс.Год назад
В 2001 роц демонтував старий твердо-палевний котел «дипломат», якому було 40 років та побудував грубу «колпакового типу» встановивши в топку мідний радіатор та чавунну батарею в ковпак. Поділюсь власним досвідом як я перший раз в житт робив грубу та розповім про півторарічний досвід експлуатації та обслуговування. Якщо є запитання - пишіть в коментарі.

Комментарии

  • @justdoit8528
    @justdoit8528 18 дней назад

    Дуже подобається ваша робота, але є адекватна критика : 1 гаряче ядро мусе буть горячим, в його контур не можна вставляти елементи холодного ядра (хлібопічка або приготування продуктів, - ці елементи бажано виконати на 2 єтапі гарячого ядра (2 ковпак)). 2 теплообмінник також бажано перенести мінімум у другий ковпак, щоб не забирав температуру у гарячого ядра. А для того щоб вода нагрівалася легше то треба зробити аккумулятор накоплювач (бак з водою літрів на 100 (може 50) скажемо біля груби, щоб тоже грівся), а діаметр транспортних труб зменшити( для зменшення обьєму води в системі) 3 гаряче ядро складається з топки, відділу догоряння (завужений а потім розширений простір з шамотной сіткою над камерою згоряння) + !!!!! 1 КОВПАК!!!!. Як тільки контур горячого ядра перестане віддавати температуру , а почне її накоплювати, то ККД можна буде збільшити до 4 разів ( у різних випадках по різному) , за рахунок цього буде повне згоряння і буде менше сажі а також збільшиться виділення тепла( 2000 вт буде при забиранні тепла, а можна досягти до 8000 вт при майже тих самий даних(трохи більше кирпича треба і базальтового картону)) Таким чином треба створити піч, яка буде спалювати все на максимум і давати високі температури і мінімум сажі, а от теплообмінники та приготування їжі проводити на вторинних продуктах згоряння(2 ковпак і далі)... я передивився багато інформацїї і ваша робота має право на існування, але допрацюйте її трошки і побачите різницю , думаю що будете дуже раді). Дакую за увагу.Це чисто моя думка і трохи досвіду)) Вивчав теорії розвитку та припинення горіння а також інші дисципліни пов"язані із горінням та пожежами, маю практичний досвід, у тому числі з гасіння пожеж викликаними домашнім незалежним опаленням.

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 11 дней назад

      @@justdoit8528 Дякую Вам за змістовний коментар! Щодо Вашої критики: 1) погоджуюсь з Вами щодо недопущення в паливній камері "холодного ядра"(мідний радіатор там зайвий - це скоріш невдалий експеримент). Нічого поганого щодо приготування їжі в паливній камері я не бачу адже готується вже після загальної топкі коли дрова перегорілі - зато смак їжі неймовірний (точно як з печі кажу Вам як бувший користувач її), а готувати зручно та легко ( є термометр), з однієї топкі за раз можемо приготувати до семи страв (5+2страви) ( витяжкі і мити після приготування не треба). 2) Якщо Ви при мідний радіатор то згоден( написав вище). 3)про цегляний каталізатор як у Кузнецова то він тільки погіршує якість горіння (як і камера допалу - шамотний каталізатор охолоджує, звужує та єкранує паливну камеру)! Якщо цікаво то я ще раз вдосконалив свій ТП котел відео є на моєму канал.

    • @justdoit8528
      @justdoit8528 11 дней назад

      @@olecsand_telyuk Дякую вам за вашу працю, із радістю передивлюємось ваші відео, постійно споримо) У кожного свої думки) Моя - що треба спробувати мідний радіатор (як теплообмінник у авто) використовувати у 2 ковпаку...можливо 2 або 3.радіатори...для більшого теплозйему....на рахунок їжі згоден з вами ( тільки як на мене 1 тяжко- можна готувати після топки, тобто якщо в будні дні готувати так, то треба топити вдень щоб на вечір використати пічь для приготування їжі, а для зимніх ночей краще натоплювати хату ввечері...ну це на мій "смак"...ну правда ще треба час нагріти теплу підлогу...так що це кому як)... Не так багато змістовних відео такого типу, так що продовжуйте, будь ласка)! Дякую Вам

  • @user-ji9qz6eb4y
    @user-ji9qz6eb4y 19 дней назад

    Чудовий котел і коментарі змістовні коментарі!

  • @user-ew4dp8mi6w
    @user-ew4dp8mi6w 3 месяца назад

    Доброго дня! Чи можете намалювати схему своєї гравітаційної системи і підмісу теплої підлоги?

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 3 месяца назад

      Доброго дня намалювати приблизно можу але навряд вона Вам чимсь допоможе,бо в мене СО безліч разів перероблювалась та вдосконалювалася ( колись на мою хату було три котла "дипломата", тоді два ,тепер один), розташування ТП котла максимально бесталкове з краю будинку (в ідеалі встановлювати по середині) ,ще трохи буду вдосконалювати (але все працює),підігрів підлоги я наче докладно показав в відео (візуально та схематично). Якщо є якісь питання напишіть номер телефону з вайбером ( частково буквами) поспілкуємось .

  • @user-ro5gu2ej1h
    @user-ro5gu2ej1h 4 месяца назад

    Лайкос за видос. Смачно.

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 4 месяца назад

      Смак в відео передається важко,але повірте на слово він неймовірний, тим більше що бонус ми отримали в подарунок, ще духовка самоочищуеться при кожній топці!

  • @Doctorsevua
    @Doctorsevua 4 месяца назад

    Доброго дня. Дайте будь-ласка номер телефону для консультації

  • @boristsap9446
    @boristsap9446 5 месяцев назад

    Супер!

  • @Agent_Taras
    @Agent_Taras 5 месяцев назад

    Дуже цікавий канал.Підписався.Багато корисної інформації можна почерпнути. ДЯКУЮ.

  • @user-iz3rf5fl6h
    @user-iz3rf5fl6h 5 месяцев назад

    Доброго вечора,ви зробили в цеглину опускний канал і кажете що дуже гріється там де верхня дверка ,в мене запитання , стінка з права там де немає канала теж нагрівається? Може є сенс взагалі весь котел скласти товщиною в цеглину?

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 5 месяцев назад

      Доброго вечора, справа від верхньої дверцята зовнішня стінка ледь тепла бо між шамотним ядром 100 мм.базальтового утеплювача тому пів цеглини абсолютно достатньо,а от опускний канал раціонально зробити товщиною в цеглину ( відчутно збільшується конвективна та акомулюючу здатність ТП котла).

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 5 месяцев назад

      Здорово гріється цегла навколо верхніх та нижніх дверей тому між зовнішньою півцеглиною та шамотною цеглою 40 мм.раціонально покласти 20 мм.базальтової вати (у мене 5 мм.), робити в цеглину неправильно ( дуже буде глибока топка, користуватись незручно)

    • @user-iz3rf5fl6h
      @user-iz3rf5fl6h 5 месяцев назад

      @@olecsand_telyuk ще таке запитання, ви зробили закладку,дрова перегоріли і от після цього скільки часу теплообмінник знімає тепло наприклад до +40 ?

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 5 месяцев назад

      @@user-iz3rf5fl6h наприклад сьогодні дружина затопила десь в 14.30 приблизно 5-8 кг дров зараз 21.50 на виході з чавунної батареї 38 гр. з мідного 44 гр. На наступну топку з ковпака 28-30гр. з мідного 30-35 гр. на дотик тепла!

    • @user-iz3rf5fl6h
      @user-iz3rf5fl6h 5 месяцев назад

      @@olecsand_telyuk В мене ще таке запитання,в момент піку нагріву теплоносія ви його так і подаєте в систему теплих полів чи робите якийсь підміс,

  • @Str-l6s
    @Str-l6s 5 месяцев назад

    Поставте будь ласка якусь картинку на логотип каналу. 😊 Досить унікальний контент все так.

  • @Str-l6s
    @Str-l6s 5 месяцев назад

    Ви дуже скромна і наполеглива людина. Інші організми створюють якісь експериментальні самопали і всім об'являють про своє 3 Пришестя.

  • @user-nr2lb5tz7j
    @user-nr2lb5tz7j 5 месяцев назад

    Ха ха 3 рази 😅😅😅😅 розсмішили ))) все гарно росказано 👍👍

  • @user-nr2lb5tz7j
    @user-nr2lb5tz7j 5 месяцев назад

    Ай да дядьку смакота 😊😊😊 І грубка у вас супер пупер гарненька ❤❤❤😊

  • @user-jo1vd3cl9c
    @user-jo1vd3cl9c 5 месяцев назад

    👍👍👍🇺🇦

  • @sergvin7718
    @sergvin7718 5 месяцев назад

    Вы сжигаете 15 кг дров, это примерно 50Квт тепла с учетом кпд. 200л воды в системе отопления у вас?, тогда вода должна закипеть у вас в теплообменнике.

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 5 месяцев назад

      На гравітації без електроенергії дійсно температура висока з колпака десь 80 гр. а з мідного під 100 гр. тому прикриваємо підувало. З насосом температура десь 60-70 гр. забирає підігрів підлоги.

    • @sergvin7718
      @sergvin7718 5 месяцев назад

      ​​@@olecsand_telyukесть котёл кирпичный на 100квт. Одна Закладка дров 25 кг. К нему ТА 1м3. Вода не кипит никогда, потому что в ТА можно закачать 50 кВт тепла. Котёл стоит в подвале

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 5 месяцев назад

      Я охабку дров (15кг. всі одразу) спалюю за годину, в паливній камері повно розпеченного вугілля закриваю підувало повністю . З власного досвіду така технологія паління дає найбільше тепла але за короткій проміжок часу,тому без насоса трохи чутно кіпіння води в мідному радіаторі.

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 5 месяцев назад

      @@sergvin7718 у Вас насос чи гравітація?

    • @sergvin7718
      @sergvin7718 5 месяцев назад

      @@olecsand_telyuk насос конечно

  • @Aetiy1963
    @Aetiy1963 5 месяцев назад

    Да, есть много роликов, где показано как горит ВВ, но на сколько это эффективно и в какой момент, вот в чём вопрос. Скоро узнаем.

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 5 месяцев назад

      З мого життєвого досвіду ВВ зменшує кількість сажі на теплообміннику або каналах в два три рази ( отже вона згорає)!

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 5 месяцев назад

      Котел палю залпово однією закладкою за годину десь 15 кг. вторинне повітря "горить" десь 2/3 часу закладкі.

  • @igorsemenyk7596
    @igorsemenyk7596 5 месяцев назад

    Доброго та мирного дня, і ночі. Олександр розкажіть , чи був досвід опалення ЩЕПОЮ ,

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 5 месяцев назад

      Доброго вечора, так кожного року спалюю щепу ( тонкі гілки з обрізки саду дроблю січкарню ( залишилася з радянських часів, з 4х ножів залишив один і притулив електродвигун)), за раз можна запхати мішок з під цукру запалюю через верхні дверцята але згорає за 20 хв.,правда температуру набирає до 500 гр.,далі підкидую дрова за необхідності.

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 5 месяцев назад

      В процесі топкі щепу підкидати ризиковано, вогонь притушується свіжою щепою, виділяється газ якій зазвичай вибухає досить потужно, в першому відео я про це розповідав!

  • @PANDMITROTILIGULSKII
    @PANDMITROTILIGULSKII 6 месяцев назад

    Ви хороший майстер і будувати ви вмієте і руки у вас золоті але я думаю що такий котел у вас погано гріє необоажайтесь просто ви ненатрапили на нужний варіант тут як кажуть не треба хитрості ту все логічно якщо вам цікаво який саме котел найкращий для плити я відео запишу спеціально для вас , я підпишусь на вас щоб не загубити , ви по будівництві супер профі але тут треба бути профі зварювальником

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 6 месяцев назад

      Буду дуже вдячний за відео (або посилання на нього), подивлюсь з задоволенням, я продовжую вчитись хоча після другого вдосконалення я абсолютно задоволений ТП котлом! Але знань багато не буває!

    • @PANDMITROTILIGULSKII
      @PANDMITROTILIGULSKII 5 месяцев назад

      @@olecsand_telyuk ось вам посилання на більш менш правильний котел тільки тут треба там де три трубки добавити ще шість і два виходи зробити з цього боку де багато трубок , а там де одна трубка добавити ще одну з низу і все буде супер ruclips.net/user/shortscwvz2bUjeIQ?si=p9DXwObYyPm3O0ly

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 5 месяцев назад

      @@PANDMITROTILIGULSKII доброго ранку,я аналогічний котел здав в справному стані на металобрухт - опалювався таким більше 40 років у нього ККД ніяке ( якщо потрібно розпишу докладніше)!

  • @user-qy8cy9zr6e
    @user-qy8cy9zr6e 6 месяцев назад

    Я завжди було цікаво😊

  • @romansurmenko8197
    @romansurmenko8197 6 месяцев назад

    Доброго вечора а Ви з Вінниці?

  • @user-dk4fb7qx8r
    @user-dk4fb7qx8r 6 месяцев назад

    Дякую за науку 😊 .

  • @user-vx2wz4qq7m
    @user-vx2wz4qq7m 6 месяцев назад

    Молодец , Интересная работа . 👍

  • @user-uq2wx2mc4l
    @user-uq2wx2mc4l 6 месяцев назад

    шикарно .молодец Сашко.другие кухни нервно курят в сторонке.здравия тебе и близким.

  • @8-jc3yt
    @8-jc3yt 6 месяцев назад

    гнидытцк, позорят форму ЗСУ

  • @user-gl9jd7kx6v
    @user-gl9jd7kx6v 6 месяцев назад

    Дуже вам дякую за вашу сумнлінну працю. Це просто наукова робота. На власному досвіді і власною працею ви випробуєте різноманітні варіанти комповки котла, і ефективність підьверджуєте конктретними цифрами з температурних датчиків. Це дійсно науковий підхід, втілений в побутових реаліях. Дякую Вам і респект за майстерність

  • @user-lp4bt6fu8x
    @user-lp4bt6fu8x 6 месяцев назад

    Велике Вам спасибі , Олександре , за популяризацію пічного опалення . Опалення , яке довело свою ефективність протягом тисячоліть . Людству замінили реальність на фальш , де пропонують вибір між металічними котлами різних конструкцій та різних брендів . В цих рамках , людина затиснена брехнею , витрачає свої зусилля , час , та ресурси , здоров'я . А на самому ділі котел не повинен бути металічним ! Бо метал та горіння - речі НЕСУМІСНІ ..! Я вже не кажу про такий блуд , як трьохходові крани , ємкості-теплоакамулятори , вентилятори наддуву , насоси , тонкотрубні системи опалення і т. д ... Спасибі !

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 6 месяцев назад

      Дякую за коментар, згоден з Вами на 💯 відсотків, здається що зараз СО займаються менеджери а не інженери аби побільше втюхать різного непотребу та підсадити споживача на сервіс, теж саме і в автомобілебудуванні!

    • @user-lp4bt6fu8x
      @user-lp4bt6fu8x 6 месяцев назад

      @@olecsand_telyuk аналогія вірна !

  • @user-lx7kg8dk1p
    @user-lx7kg8dk1p 6 месяцев назад

    Бажаю здоров'я шановний , я мешкаю в Овідіополі , Од. обл. чи далеко Ви від меня , питаю з приводу консультації а як вийде то і замовлення . з повагою .

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 6 месяцев назад

      Доброго ранку,живу в Києві відносно далеко, але можу надати консультації по телефону.

  • @user-gq3ir6zh5b
    @user-gq3ir6zh5b 6 месяцев назад

    Все по домашньому, по українськи!! Дякую за працю і за досвід! Може ще знімете відео іменно по системі водяного опалення Вашого будинку, або намалюйте схематично!?

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 6 месяцев назад

      Я про це вже думав,якось підготую таке відео.

  • @maxtoporik796
    @maxtoporik796 6 месяцев назад

    це прям як серіал .. нема меж досконалості ....

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 6 месяцев назад

      Скільки не намагався подати інформацію в відео всеодно дещо забув з часом ще викладу( все такі 40 років автономного опалення+ досвід мого батька).

    • @user-dk4fb7qx8r
      @user-dk4fb7qx8r 6 месяцев назад

      Дякую за науку 😊 .

  • @KatizaKoleso
    @KatizaKoleso 6 месяцев назад

    Класс!

  • @user-ji9qz6eb4y
    @user-ji9qz6eb4y 6 месяцев назад

    Дякую за корисний ролик, особливо інформовано після перших двох частин

  • @Fedorlahu
    @Fedorlahu 6 месяцев назад

    Вітаю! А скільки треба вогнетривкої цегли ?

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 6 месяцев назад

      Приблизно ша5 180 шт.,ша6 15.

  • @user-yd3gy2ro4z
    @user-yd3gy2ro4z 6 месяцев назад

    Чекаю літа. Перероблю свою піч по вашому проекту. Щиро дякую за відіо

  • @user-yd3gy2ro4z
    @user-yd3gy2ro4z 6 месяцев назад

    Кращого відео про пічне опалення не бачила. Дякую .

  • @user-fw4hq7tn6u
    @user-fw4hq7tn6u 6 месяцев назад

    Напиши як дим курсує

    • @user-fw4hq7tn6u
      @user-fw4hq7tn6u 6 месяцев назад

      І вода

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 6 месяцев назад

      В паливній камері згорають дрова далі через хайло потрапляють в опускний канал ковпакового типу (де встановлено 15 секції чавунної батареї) охолоджуючись опускається нижче до подверткі і далі в трубу.

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 6 месяцев назад

      Обратка води надходить в нижню частину чавунної батареї прогріваючись виходить з котла. Паралельно з обраткі на батарею врізаний отвір д.20 мм. в відео вказано стрілкою далі через мідний радіатор насос ( з іншої сторони де вихід мідного радіатора іде підключення до подачі з чавунної батареї ) і в гребінку вже з неї підключення до підігрів підлоги те на батареї які знаходяться з іншої частини будинку.

  • @user-dy5jg5zr3i
    @user-dy5jg5zr3i 7 месяцев назад

    Дуже багато цікавих рішень.Особливо приємно чути що людина щиро намагається говорити українською мовою. Дай Боже здоров'я. Нехай якнайшвидше реалізуються усі ваші бажання

  • @yourichkm
    @yourichkm 7 месяцев назад

    Думаю перестроить свою печь в этом году - интересный вариант! Спасибо за видео, удачи Вам!

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 7 месяцев назад

      Я жодного разу не пошкодував що замінив "опалюваний прилад".

  • @user-kx3mx7mw1n
    @user-kx3mx7mw1n 7 месяцев назад

    А может ли быть что,сухой шов в топке, позволяет более холодным газам, низом уходить в дымоход

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 7 месяцев назад

      Воно так і є, але "холодні" гази мають температуру десь 500гр. краще їх пропустити через теплообмінник ( візуально туди затягує вогонь і це перше місце в якому виграє сажа), раніше "сухій" шов називали "прогар" і призначався для покращення тяги при розпаленні груби!

  • @maxtoporik796
    @maxtoporik796 7 месяцев назад

    експеримент - то важливо в будівництві котлогруби , і правильний розрахунок теплоємностей і тепловтрат а до подобається -не-подобається в кузнєцова , так людина надала теорію і загальне правило , а кожен майтер має адаптувати під себе , от у вас прогар конструктивно неправильно встановлений тому і не працює і каталізатор у вас є , тільки він металевий у вас , а функцію виконує ту саму , бо хтось нвіть вольфрамову проволку натягує , бо завдання каталізатора нагрітись до восокої температури і бути здатним підпалити суміш газову з підігрітим вторинним повітрям яке має перемішатись біля форсунок от ви і ведете мову про форсунки , каталізатори , турбулізатори чавунні пластини вторинне повітря :) і правильно що ділетесь досвідом , бо не кожен може скласти грубу а потім перекладати

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 6 месяцев назад

      Металева решітка в верхній камері слугує підставою для встановлення там чавунчиків, іноді решітку виймаю різниці жодної не замінив!

  • @shuvaieva
    @shuvaieva 7 месяцев назад

    Дуже дякую Вам за відео. Чекаю наступний ролик!

  • @user-ji9qz6eb4y
    @user-ji9qz6eb4y 7 месяцев назад

    Дуже дякую за ролик, переслав знайомим, лайк та підписка!

  • @olecsand_telyuk
    @olecsand_telyuk 7 месяцев назад

    ruclips.net/video/jLD4HS0_lCA/видео.htmlsi=vH_z0LidFg1Vf7t3 моє нове відео щодо вдосконалення ТП котла.

  • @VasylPupchen-gz6vt
    @VasylPupchen-gz6vt 7 месяцев назад

    Господи та навiщо Чаво ну батарею.Невже не було чего краше?

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 7 месяцев назад

      Батарея нашару і не піддається корозії як метал,нержавейку коштує грошей+ низька теплопровідність. Загалом котел суцільний єксперемент в якому прімінив нестандартні рішення.

    • @user-iu9jm8ip7t
      @user-iu9jm8ip7t 24 дня назад

      Цікавий вдалий приклад на практиці. Питань до Вас про те, як Ви вирішили всі складні місця в системі опалення є немало. Труби у вас всі стальні? У найвіддаленішому місці якого діаметру? Батареіі чи регістри( враховуючи об,єм 200 літрів)? на якій висоті (ряду кладки цегли) заходить в котел обратка? Дякую.

  • @p.sp.s848
    @p.sp.s848 7 месяцев назад

    В чугуних батареях обєм води за великий, атак з мінусів більше незамітив.

    • @user-gl9jd7kx6v
      @user-gl9jd7kx6v 6 месяцев назад

      Це є навпаки плюсом

    • @p.sp.s848
      @p.sp.s848 6 месяцев назад

      @@user-gl9jd7kx6v Ну да!!! Прогріти 100л води, і 10л води. Вуглеводів потрібно одинакову кількість!!!???? 🤣🤣🤣🤣. Я думаю що це жирний МІНУС!!!

    • @user-gl9jd7kx6v
      @user-gl9jd7kx6v 6 месяцев назад

      Прогріти 100л води звісно треба більше вуглеводів. Але ж 100л нагрітої води мають відповідну більшу теплоємність, яку вони віддадуть в батареї після закінчення топки. Тому витрачена енергія під час протоки вернеться після її закінчення, і ніякого збільшення розходу не має. Є лише зміна інерційномті системи

    • @p.sp.s848
      @p.sp.s848 6 месяцев назад

      @@user-gl9jd7kx6v Можливо і так. Чайник один на літру і другий на три літра води, будуть остигати рівномірно, більший закомулює в собі енергію яку уже невідасть. Самі по собі теплі будуть а вітдачі уже буде зовсім мало.

    • @user-gl9jd7kx6v
      @user-gl9jd7kx6v 6 месяцев назад

      Так приблизно і є. Стара чавунна батарея, в якій 30л води буде остивати і віддавати тепло в приміщення більше години, а еовп біметалева батарея, в якій 3л води в повністю остине за 20хв. Тому витрачена енергія нікуди не подінеться, все вернеться теплом і будинок

  • @user-zp7bw6wy7j
    @user-zp7bw6wy7j 7 месяцев назад

    Дякую за відео 🤩🙏💪👍✌️👨‍🔧

  • @p.sp.s848
    @p.sp.s848 7 месяцев назад

    Щось подібне буду робити, з теплообміником і хочу ще повітряну конвекцію продумати, використовувати як самоток по кімнатах.

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 7 месяцев назад

      Взагалі ідеальний варіант не зв'язуватися з водяним опаленням а продумати конвенційні канали по хаті включаючи підігрів підлоги.Такім способом раніше опальвали Лувр.

    • @p.sp.s848
      @p.sp.s848 7 месяцев назад

      @@olecsand_telyuk Гарна ідея, але як все правильно зробити??? Я ремонтував маєток Сан Галі (може чули про такого?) так там у підвалі була пічка і всі три етажі включая підлогу опалювалось одним прибором. (був один на той момент, можливо було і більше до того момента) гарне рішення. Де взяти проект щоб все це зробити, забулись старі технологіі.

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 7 месяцев назад

      @@p.sp.s848 треба гарно подумати,на відстані щось рекомендувати погана ідея, люди в космос літають тому у Вас все получится!

    • @p.sp.s848
      @p.sp.s848 7 месяцев назад

      @@olecsand_telyuk Дякую!!

    • @user-lp4bt6fu8x
      @user-lp4bt6fu8x 7 месяцев назад

      ​@@p.sp.s848 це найкраща система опалення . Вона є і найдревнішою системою центрального опалення . Піч яка має нагрівати повітря називається КАЛОРИФЕРНА піч . Кімната в якій розташована ця піч називається КАЛОРИФЕРНА кімната . Вона повинна розташовуватися в підвальному приміщенні будинку , під кімнатами в які вона подає гаряче повітря . Холодне свіже повітря поступає в калорифер з надвору . Гаряче повітря поступає в кімнати з КАЛОРИФЕРА по металічних (нержавійка) воздуховодах в невеличкі вікна закриті решітками , що розташовані в підлозі . Відсос відпрацьованого повітря з кімнати відбувається через вентиляційні отвори розташовані в стіні , навпроти подаючих вікон , на рівні підлоги . Таким чином відбувається опалення і вентиляція приміщень одночасно . Існує також рекуперативний варіант цієї системи опалення . При цьому "відпрацьоване" повітря- теплоносій подається в підвал , де проходить пиловий фільтр , та підмішується частиною свіжого повітря з вулиці , і тоді , попадає в калорифер на повторний підігрів . Ця система опалення є дуже надійною та ефективною .

  • @p.sp.s848
    @p.sp.s848 7 месяцев назад

    Сухий шов на мою думку, для меншого остигання прибора опалювального.

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 7 месяцев назад

      Е таке але краще прикривати та закрити вюшку в димоході, від сухого шва більше шоди аніж користі.

    • @p.sp.s848
      @p.sp.s848 7 месяцев назад

      @@olecsand_telyuk Тут з цим згоден🤝🤝

    • @user-sd9wl4ti1k
      @user-sd9wl4ti1k 7 месяцев назад

      @@olecsand_telyuk підтримую, теж закрив у своїй печі

  • @user-sd9wl4ti1k
    @user-sd9wl4ti1k 7 месяцев назад

    Вітаю. Удосконаленням немає меж. Якщо не зупинитесь на досягнутому то років через пару будем спостерігати у Вас "ядерний реактор"? Вмієте зробити, вмієте розказати що і порядовки не потрібно. Сусіди ще не напрошуються підключитись до Вашого опалення😉?👍👍👍

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 7 месяцев назад

      Сусіди до підключення не просяться але в гості часто їздимо з чавуном запечений картоплі або випічкою😊

  • @alexodin6547
    @alexodin6547 7 месяцев назад

    все наглядно, дякую)) ну тіки шо по собівартості мідь вийде дорожче чим прицеп батарей.... головне шоб не потік в один прекрасний момент

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 7 месяцев назад

      Різниця звісно значна може коштувати 5000 грн. але я здорово зекономив на роботі, тим більше що це робиться раз в житті

    • @olecsand_telyuk
      @olecsand_telyuk 7 месяцев назад

      Один погонний метр мідної труби в 22 д. коштує 400 грн. потрібно десь 20м.пагонних + тройникі для з'єднання+ американкі разом десь 15 т.грн.( це десь площа 3 м.кв. або 30 - 50 кВт.теплозему) . Недешево але я переконаний що воно того коштує!

  • @user-kx3mx7mw1n
    @user-kx3mx7mw1n 7 месяцев назад

    Спасибо за ролик 👍👍👍

  • @lsaur1340
    @lsaur1340 7 месяцев назад

    Вдячно!