Хімія. Вчимося разом з Людмилою Сухачовою
Хімія. Вчимося разом з Людмилою Сухачовою
  • Видео 155
  • Просмотров 23 154
Розв’язування задач за рівняннями реакцій з використанням розчинів із певною масовою часткою р. реч.
Задача 3.
Обчисліть масу води, яка утвориться при взаємодії натрій гідроксиду з 100 г розчину ортофосфатної кислоти з масовою часткою 0,06.
Матеріал відео допоможе вам:
- обчислювати масу, об’єм, кількість речовини за рівняннями реакцій з використанням розчинів із певною масовою часткою розчиненої речовини, обираючи і обґрунтовуючи спосіб розв’язання.
Просмотров: 5

Видео

Розв’язування задач за рівняннями реакцій з використанням розчинів із певною масовою часткою р. реч.
Просмотров 3714 часов назад
Матеріал відео допоможе вам: - обчислювати масу, об’єм, кількість речовини за рівняннями реакцій з використанням розчинів із певною масовою часткою розчиненої речовини, обираючи обґрунтовуючи спосіб розв’язання. Задача 2. Обчисліть масу осаду, який утвориться при взаємодії алюміній хлориду з 300 г розчину калій гідроксиду з масовою часткою калій гідроксиду 12%.
Розв’язування задач за рівняннями реакцій з використанням розчинів із певною масовою часткою р. р.
Просмотров 1714 часов назад
Матеріал відео допоможе вам: - обчислювати масу, об’єм, кількість речовини за рівняннями реакцій з використанням розчинів із певною масовою часткою розчиненої речовини, обираючи обґрунтовуючи спосіб розв’язання. Задача 1. Обчисліть об’єм газу (н.у.), що виділився при взаємодії достатньої кількост хлоридної кислоти з 200 г розчину натрій карбонату з масовою часткою натрій карбонату 7%.
Розчинність речовин, її залежність від різних чинників.
Просмотров 2614 часов назад
Матеріал відео допоможе вам: - з’ясувати, що таке розчинність; - пояснити вплив різних чинників на розчинність речовин. Дайте відповід на питання: 1. Приведіть приклади розчинних речовин. 2. Приведіть приклади малорозчинних речовин. 3. Приведіть приклади практично нерозчинних речовин. 4. Як меж розчинност речовин вам відомі? 5. Від чого залежить розчинність твердих речовин? 6. Від чого залежить...
Будова молекули води. Водневий зв’язок.
Просмотров 414 часов назад
Матеріал відео допоможе вам: - пояснити утворення водневого зв’язку; - зрозуміти, яку будову має молекула води; - з’ясувати, що таке диполь води. Дайте відповід на питання: 1. Який зв'язок називають ковалентним? 2. Який зв'язок між атомами Гідрогену та Оксигену в молекул води? 3. Чим пояснюється перехід води з твердого стану в рідкий? 4. Що таке диполь ? 5. Який зв'язок називають водневим?
Чим відрізняється істинний розчин від колоїдного?
Просмотров 1114 часов назад
Матеріал відео допоможе вам: - дати відповідь на питання: чим відрізняється істинний розчин від колоїдного? Дайте відповід на питання: 1. В чому суть ефекту Тіндаля?. 2. Чому ус колоїдн розчини розсіюють світло? 3. Чому істинн розчини не розсіюють світло?
Гомогенні системи
Просмотров 414 часов назад
Матеріал відео допоможе вам: - ознайомитися з різними видами гомогенних систем; - наводити приклади істинних, йонних та молекулярних розчинів. Дайте відповід на питання: 1. Дайте визначення гомогенних системам. 2. Що таке молекулярний розчин ? Наведіть свої приклади. 3. Що таке йонний розчин ? Наведіть свої приклади. 4. Як види гомогенних систем ви знаєте? 5. Яку помилку допустив вчитель при пр...
Грубодисперсні системи -зависі ( емульсії, суспензії, аерозоль, піна)
Просмотров 914 часов назад
Матеріал відео допоможе вам: - ознайомитися з різними видами грубодисперсних систем; - наводити приклади емульсій, суспензій, аерозолей, піни. Дайте відповід на питання: 1. Дайте визначення грубодисперсних системам. 2. Що таке суспензії ? Наведіть свої приклади. 3. Що таке емульсії ? Наведіть свої приклади. 4. Що таке аерозол ? Наведіть свої приклади. 5. Що таке піна ? Наведіть свої приклади. 6...
Колоїдні розчини
Просмотров 314 часов назад
Матеріал відео допоможе вам: - ознайомитися з різними видами колоїдних розчинів; - наводити приклади золей та гелей. Дайте відповід на питання: 1. Дайте визначення колоїдному розчину. 2. Що таке золі? Наведіть свої приклади. 3. Що таке гел ? Наведіть свої приклади. 4. Як види колоїдних розчинів ви знаєте?
Класифікація гетерогенних систем
Просмотров 314 часов назад
Матеріал відео допоможе вам: - ознайомитися з класифікацією гетерогенних систем. Дайте відповід на питання: 1. Гетерогенн системи діляться на …. 2. До зависей відносяться … 3. Зол та гел відносяться до …….. систем.
Класифікація дисперсних систем
Просмотров 1014 часов назад
Матеріал відео допоможе вам: - ознайомитися з класифікацією дисперсних систем. Дайте відповід на питання: 1. Як бувають істинн розчини? 2. Гетерогенн системи діляться на …. 3. До зависей відносяться … 4. Зол та гел відносяться до …….. систем.
Що таке дисперсна система?
Просмотров 3014 часов назад
Матеріал відео допоможе вам: - визначити склад дисперсної системи; - наводити приклади дисперсних систем; - зрозуміти, що таке дисперсна фаза та дисперсійне середовище Дайте відповід на питання: 1. З чого складається дисперсна система? 2. Що таке дисперсна фаза? 3. Що таке дисперсійне середовище? 4. Дайте визначення дисперсної системи.
Які дисперсні системи ми «вживаємо» на сніданок?
Просмотров 9914 часов назад
Матеріал відео допоможе вам: - наводити приклади дисперсних систем. Дайте відповід на питання: 1.Укажіть як дисперсн системи ми «вживаємо» на сніданок? 2. Класифікуйте їх. 3. Дайте їм визначення. 4. Укажіть ще, як дисперсн системи можна А). вживати в їжу, Б). а як використовувати в побуті, В). в медицині 4. Як виявити свіжість масла?
Що таке кристалогідрати
Просмотров 61День назад
Матеріал відео допоможе вам: - дізнатися, з чого складається кристалогідрат; - зрозуміти, що кристалогідрати це індивідуальн хімічн сполуки з певною хімічною формулою, а не механічн суміш двох речовин. Дайте відповід на питання: 1. Що таке кристалізаційна вода? 2. Чому при нагріванн мідного купоросу змінюється колір кристалогідрату? 3. Що буде, коли до безводного купрум (ІІ) сульфату долити вод...
Фізико - хімічний процес розчинення
Просмотров 24День назад
Матеріал відео допоможе вам: - описувати розчинення речовин у вод як фізико-хімічне явище; - зрозуміти, чому процес розчинення відносять до фізичних; - зрозуміти, чому процес розчинення відносять до хімічних. Дайте відповід на питання: 1. Чому процес розчинення відносять до фізичних? 2. Чому процес розчинення відносять до хімічних?
Теплові явища, які відбуваються під час розчинення речовин
Просмотров 59День назад
Теплов явища, як відбуваються під час розчинення речовин
Як відбувається розчинення солі у воді
Просмотров 73День назад
Як відбувається розчинення сол у воді
Насичені, ненасичені, пересичені, концентровані і розбавлені розчини.
Просмотров 34День назад
Насичені, ненасичені, пересичені, концентрован розбавлен розчини.
Хімічні властивості розчинних основ ( лугів).
Просмотров 1668 месяцев назад
Хімічн властивост розчинних основ ( лугів).
Основи. Класифікація основ. Фізичні властивості.Правила техніки безпеки при роботі з основами.
Просмотров 878 месяцев назад
Основи. Класифікація основ. Фізичн властивості.Правила техніки безпеки при робот з основами.
Хімічні властивості середніх солей.
Просмотров 1339 месяцев назад
Хімічн властивост середніх солей.
Реакції кислот із солями. Хімічні властивості кислот.
Просмотров 1139 месяцев назад
Реакції кислот із солями. Хімічн властивост кислот.
Розрахунки за хімічними рівняннями кількості речовини .
Просмотров 389 месяцев назад
Розрахунки за хімічними рівняннями кількост речовини .
Розрахунки за хімічними рівняннями кількості речовини.
Просмотров 889 месяцев назад
Розрахунки за хімічними рівняннями кількост речовини.
Розрахунки за хімічними рівняннями об’єму .
Просмотров 939 месяцев назад
Розрахунки за хімічними рівняннями об’єму .
Розрахунки за хімічними рівняннями об’єму
Просмотров 439 месяцев назад
Розрахунки за хімічними рівняннями об’єму
Розрахунки за хімічними рівняннями маси
Просмотров 539 месяцев назад
Розрахунки за хімічними рівняннями маси
Розрахунки за хімічними рівняннями маси.
Просмотров 699 месяцев назад
Розрахунки за хімічними рівняннями маси.
Генетичний зв'язок між основними класами неорганічних сполук
Просмотров 529 месяцев назад
Генетичний зв'язок між основними класами неорганічних сполук
Як визначити валентність кислотного залишку в солі.
Просмотров 3529 месяцев назад
Як визначити валентність кислотного залишку в солі.

Комментарии

  • @КонстантинДемченко-т2н

    1. Це кристалічні речовини до складу яких входить вода. 2. Випаровується вода з кристалогідрату. 3. Відбудеться зворотна реакція. 4. З солі і кристалізаційної води. 5. Ні, бо вони є індивідуальними речовинами. Демченко Костянтин 9-Б

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 часов назад

      Відповідь приймаю

  • @КонстантинДемченко-т2н

    1. Світіння оптично неоднорідного середовища внаслідок розсіяння світла, яке через нього проходить. 2. Коли промінь проходить крізь колоїдний розчин, він відбивається від частинок речовин, і розсіюється світло. 3. Частинки речовин істинного розчину дуже маленькі і через це промінь проходить без перешкод Демченко Костянтин 9-Б

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 часов назад

      Відповідь приймаю

  • @КатеринаБогдан-х1в
    @КатеринаБогдан-х1в 14 часов назад

    1 Ефект Тіндаля заключається в тому, що якщо в темненому приміщенні пустити через колоїдний розчин промінь світла, то промінь буде чітко видно. Таке явище відбувається від того, що під час проходження променя через розчин, на його шляху стають колоїдні частинки які розсіюють світло. 2 Під час проходження променя через розчин, на його шляху стають колоїдні частинки які розсіюють світло. 3 Проходить промінь скрізь істині розчини легко, тому що частинки речовин дуже малі, тому вони зовсім не розсіюють світла. Богдан Катерина 9Б

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 часов назад

      Відповідь приймаю

  • @БабченкоДана
    @БабченкоДана 23 часа назад

    Бабченко Дана 1. Це вода яка входить до складу кристалогідрату 2. Бо вода випаровується і залишає купрум(2) сульфат 3.сіль вступає в реакцію з водою і утвориться знову купрум (2) сульфат помножити на 5 молекул води 4.із солі та кристалізацііної води 5. Ні, бо вони є індивідуальними речовинами

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 часов назад

      Відповідь приймаю

  • @БабченкоДана
    @БабченкоДана 23 часа назад

    Бабченко Дана 1. Якщо в затемненому приміщенні пропустити через колоїдний розчин промінь світла, то цей промінь буде гарно видно. Це пояснюється тим, що під час проходження променя крізь колоїдний розчин, на шляху світла трапляються колоїдні частинки, і світло розсіюється. 2. під час проходження променя крізь колоїдний розчин, на шляху світла трапляються колоїдні частинки, і світло розсіюється. 3. Промінь проходить через істині розчини без перешкод, бо частинки речовин настільки малі, що не розсіюють світла

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 часов назад

      Відповідь приймаю

  • @БабченкоДана
    @БабченкоДана 3 дня назад

    Бабченко Дана 1. процес розчинення відносять до фізичних, бо відбуваються: 1) Руйнування структури речовин, кристалічних ґраток 2)Взаємодія розчинника з частками розчиненої речовини 3)Поглинання або виділення теплоти 2. процес розчинення відносять до хімічних, бо відбуваються: 1)Розподіл гідратованих частинок в об'ємі розчинника - дифузія 2)Під час розчинення речовини відбувається її подрібнення

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 2 дня назад

      Молодець, відповідь приймаю

  • @БабченкоДана
    @БабченкоДана 3 дня назад

    Бабченко Дана 1.якщо на руйнування кристала витрачається енергії більше, ніж виділяється під час гідратації, то розчин охолоджується. 2. Скло примерзло до колби, бо розчин поглинув дуже багато теплоти і сильно охолодився 3. якщо під час гідратації енергії виділяється більше, ніж витрачається на руйнування кристалічних ґраток, то під час розчинення речовини теплота виділяється і розчин нагрівається 4. Бо під час реакціі виділилася велика кількість теплоти

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 2 дня назад

      Відповідь приймаю

  • @БабченкоДана
    @БабченкоДана 3 дня назад

    Бабченко Дана 1. Диполь води - частинка, в яуій на різних її кінцях існують полюси зарядів 2. Гідратований йон - йон, який утворився при реакції солі з водою та оточений гідратною оболонкою (диполями води) 3. Гідратна оболонка складається з диполей води, які оточують гідратований йон 4. 3 стадії. 1-Взаємодія частинок речовини з молекулами розчинника - гідратація; 2- Руйнування структури речовини (кристалічних ґраток); 3- Розподілення гідратованих частинок у розчиннику - дифузія

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 2 дня назад

      Відповідь приймаю

  • @АннаЕрёмина-ш3е
    @АннаЕрёмина-ш3е 3 дня назад

    1. Процес розчинення відносять до фізичних, бо тут відбуваються наступні фізичні процеси: - розподіл гідратованих частинок в об'ємі розчина (дифузія); - подрібнення речовини під час розчинення 2. Процес розчинення відносять до хімічних, бо тут відбуваються такі хімічні процеси: - руйнування структури речовин - взаємодія розчинника з частками розчиненої речовини - поглинання або виділення теплоти Єрьоміна Анна 9А

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 2 дня назад

      Молодець, відповідь приймаю

  • @АннаЕрёмина-ш3е
    @АннаЕрёмина-ш3е 3 дня назад

    1. Якщо на руйнування кристала витрачається енергії більше, ніж виділяється під час гідратації, то розчин охолоджується 2. Скло примерзло до колби, бо розчин у колбі почав поглинати багато теплоти (на руйнування кристала витратилось більше енергії, ніж виділилося під час гідратації) і дуже охолодився 3. Відбувається нагрівання розчину під час розчинення речовини, якщо під час гідратації виділяється енергії більше, ніж треба на руйнування кристала. 4. Пробірка стає гарячою при розчиненні кислоти, бо під час розчинення кислоти розчин нагрівся і виділилася енергія (під час гідратації енергії виділилося більше, ніж треба на руйнування кристала) Єрьоміна Анна 9А

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 3 дня назад

      Молодець, відповідь приймаю

  • @АннаЕрёмина-ш3е
    @АннаЕрёмина-ш3е 3 дня назад

    1. Молекулу води називають диполем, адже на її кінцях два поля, одне заряджене позитивно, інше негативно. 2.Під час взаємодії солі з молекулами води, зв'язки між йонами натрію і хлору слабшають і утворюються йони, оточені молекулами води - це і буде гідратовані йони. 3. Гідратна оболонка - це молекули(диполі) води, які оточують гідратований йон в розчині. 4. Стадії розчинення речовини : 1 Взаємодія частинок речовини з молекулами розчинника - гідратація 2 Руйнування структури речовини 3 Розподілення гідратованих частинок у розчиннику - дифузія Єрьоміна Анна 9А

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 3 дня назад

      Молодець, відповідь приймаю

  • @dostobisa._.prishelepkuvata
    @dostobisa._.prishelepkuvata 3 дня назад

    1.Процес розчинення відносять до фізичних процесів бо він має 🟦Розподіл гідратованих частинок в об'ємі розчинника-дифузію 🟦Під час розчинення речовини відбувається її подрібнення 2.Процес розчинення відносять до хімічних процесів бо 🔸При цьому відбувається руйнування структури речовини руйнування кристалічних ґраток 🔸 Взаємодія розчинника з частками розчиненої речовини 🔸 Відбувається поглинання або виділення теплоти

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 3 дня назад

      відповідь приймаю

  • @dostobisa._.prishelepkuvata
    @dostobisa._.prishelepkuvata 3 дня назад

    1.Якщо на руйнування кристала витрачається енергії більше ніж виділяється під час гідратації то розчин охолоджується. 3. Якщо під час гідрації енергії виділяється більше, ніж витрачається на руйнування кристалічних ґраток, то під час розчинення речовини теплота виділяється і розчин нагрівається 4. Пробірка нагрілася бо при взаємодії речовин під час гідратації енергії виділяється більше ніж витрачається на руйнування кристалічних ґраток.

    • @dostobisa._.prishelepkuvata
      @dostobisa._.prishelepkuvata 3 дня назад

      2. Скло примерзло до колби бо розчин в колбі почав сильно охолоджуватись, поглинаючи тепло. Асатурян Дана 9А

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 3 дня назад

      Відповідь приймаю

  • @dostobisa._.prishelepkuvata
    @dostobisa._.prishelepkuvata 3 дня назад

    1.Диполь води - це частинка в якій на різних її кінцях існують протилежні плюси зарядів. 2. Гідратований йон - це один вид складного йона. 4. Стадії розчинення речовини Взаємодія частинок речовини з молекулами розчинника Руйнація структури речовини Розподіл гідратованих частинок в об'ємі розчину. Асатурян Дана 9А

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 3 дня назад

      Відповідь приймаю

  • @Oleksanda_Omel
    @Oleksanda_Omel 5 дней назад

    1.позитивно заряджений йон 2.негативно з. й. 3.катіон 4.аніон 5.за групою 6.за групою 7.Різність електронів або менше ніж у атома або більше на 1. 8.10 9.18 Омельченко Олександра 8-Б

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 дней назад

      Відповідь приймаю

  • @Kenzo9090
    @Kenzo9090 5 дней назад

    1. Позитивно заряджений йон 2. Негативно заряджений йон 3.на катіон 4. на аніон 5. подивитися на групу 6. подивитися на групу 7. В електронній формулі йону електронів на 1 більше або менше ніж у атома. Також у формулі йону елемент стає позитивно або негативно зарядженим. 8. 10 (неон) 9. 18(аргон) Пономаренко Даніл 8 А

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 дней назад

      Відповідь приймаю

  • @ВарвараЩолупа
    @ВарвараЩолупа 8 дней назад

    1. Позитивно заряджений йон 2. Негативно заряджений йон 3.на катіон 4. на аніон 5. подивитися на групу 6. подивитися на групу 7. В електронній формулі йону електронів на 1 більше або менше ніж у атома. Також у формулі йону елемент стає позитивно або негативно зарядженим. 8. 10 (неон) 9. 18(аргон) Щолупа Варвара 8-А

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 8 дней назад

      Відповідь приймаю

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 дней назад

      Відповідь приймаю

  • @ВарвараЩолупа
    @ВарвараЩолупа 11 дней назад

    1. Максимальна валентність елемента - за номером групи, мінімальна - кількість не спарених електронів. 2. Якщо атом перебуває в збудженому стані. 3. Перенесення електрон. 4. Позначається зірочкою * у квантовій комірці 5. Ne, Xe, Au, As. Щолупа Варвара 8-А

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 9 дней назад

      Відповідь приймаю

  • @lazurit_
    @lazurit_ 12 дней назад

    дякую за урок! з нашою вчителькою не зрозумів би

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 12 дней назад

      Завжди рада Вам допомогти. Звертайтеся

  • @Kenzo9090
    @Kenzo9090 12 дней назад

    1. Максимальна валентність елемента це номер групи, мінімальна це кільсть неспарених електронів у нормальному стані 2. Тоді коли атоми знаходяться у збудженому стані 3. перенесенням електрону 4. У квантовій комірці елемент позначається зірочкою 5. Ne, Au, As, Hg Пономаренко Даніл 8А

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 12 дней назад

      Даніл, відповідь Вашу приймаю

  • @Fraisor.
    @Fraisor. 23 дня назад

    Дякую 🎉❤

  • @ykuss
    @ykuss 24 дня назад

    шкода що мало активності, мій улюблений канал з хімії!

  • @lisnoky
    @lisnoky Месяц назад

    дякую за відео, тільки завдяки вам зрозуміла як скласти формулу оксиду!

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp Месяц назад

      Дуже рада, що допомогла Вам. Звертайтеся.

  • @ПолинаИванова-ж3х
    @ПолинаИванова-ж3х 5 месяцев назад

    Дякую, дуже зрозуміло,та корисно!!

  • @Oleksanda_Omel
    @Oleksanda_Omel 5 месяцев назад

    1.CaO + H2O=Ca(Ho)2 2.кальцій гідроксид Омельченко Олександра 7-Б

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 месяцев назад

      відповідь приймаю

  • @Oleksanda_Omel
    @Oleksanda_Omel 5 месяцев назад

    1.До реакції сполучення 2.карбонатна кислота Омельченко Олександра 7-Б

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 месяцев назад

      Відповідь приймаю

  • @ТатьянаГалан-щ4к
    @ТатьянаГалан-щ4к 5 месяцев назад

    1. CaO + H2O = Ca(OH)2 2. Утворився гідрат - кальцій гідроксид . Щолупа Варвара 7-А

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 месяцев назад

      відповідь приймаю

  • @ТатьянаГалан-щ4к
    @ТатьянаГалан-щ4к 5 месяцев назад

    1. Взаємодію води с карбон оксидом можна віднести до реакції сполучення. 2. При цьому утворився гідрат - карбонатна кислота. Щолупа Варвара 7-А

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 месяцев назад

      відповідь приймаю

  • @Sha4tan
    @Sha4tan 5 месяцев назад

    1. Метал взаємодіє з сіллю коди метал, який ми додаємо до соллі, у ряді активності металів знаходиться лівіше за метал який в солі 2. Червоне залізо 3. 2Mn(OH)2 + 02 = 2MnO2 + 2H2O Лисих Ілля 8В

  • @Oleksanda_Omel
    @Oleksanda_Omel 5 месяцев назад

    1.Індикатором фенолфталеїн 2.За рахунок кислоти Омельченко Олександра 7-Б

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 месяцев назад

      Відповідь приймаю

  • @miroslavpro9092
    @miroslavpro9092 5 месяцев назад

    1. Фенолфталеин с помощью которого можно легко и быстро визуально оценить степень кислотности жидкой среды (кислая, щелочная, нейтральная). В кислой среде раствор окрашивается в оранжевый цвет, в щелочной среде - в оттенки малинового и розового.2. В кислой среде и метилоранж, и лакмус приобретают красный цвет.

  • @АняЄрьоміна
    @АняЄрьоміна 5 месяцев назад

    1. сіль взаємодіє з металом в тому випадку, якщо метал, що додаємо знаходиться в ряді напруг лівіше за метал, що міститься в солі. 2.на скрепці було видно червоне залізо 3. рівняння реакції подальшого окиснення Mn(OH)2 : 2Mn(OH)2+ O2 = 2MnO2 + 2H2O, утворилася речовина коричневого кольору манган(IV)оксид Єрьоміна Анна 8-Б.

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 месяцев назад

      Відповідь приймаю

  • @ЮліяГолуб-э1и
    @ЮліяГолуб-э1и 5 месяцев назад

    У бору ж нібито не стала валентнісь

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 месяцев назад

      Бор має сталу валентність ІІІ. В періодичній системі він знаходиться в ІІІ групі, головній підгрупі . За номером групи ми можемо визначити валентність елемента

  • @AleksejPavliv-de3vf
    @AleksejPavliv-de3vf 5 месяцев назад

    1 метали реагують з солями менш активних металів утворюючі образуючи біль активну сіль і менш активний метал 2. зміну кольору 3. -

  • @ТатьянаГалан-щ4к
    @ТатьянаГалан-щ4к 5 месяцев назад

    1.Луги краще визначати індикатором фенолфталеїн. 2. У кислому середовищі, всі індикатори мають рожево-червоне забарвлення за рахунок кислоти. Щолупа Варвара 7-А

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 месяцев назад

      Відповідь приймаю

  • @krrrlllko
    @krrrlllko 5 месяцев назад

    1. Розчинні основи - луги краще визначати індикатором фенолфталеїн. 2. У кислому середовищі, всі індикатори мають рожево-червоне забарвлення за рахунок кислоти. -- Королькова Валерія, 7-А клас.

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 месяцев назад

      Відповідь приймаю

  • @НатальяПриходько-л6и
    @НатальяПриходько-л6и 5 месяцев назад

    Дякую за відео. Дуже добре і зрозуміло надані пояснення.

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 месяцев назад

      Дякую за підтримку

  • @Sha4tan
    @Sha4tan 5 месяцев назад

    1 - З металу гідрогену, та КЗ 2 З металу, группи OH, та КЗ Лисих Ілля 8В

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 месяцев назад

      Відповідь приймаю

  • @Sha4tan
    @Sha4tan 5 месяцев назад

    З металу та кислотного залишку Лисих Ілля 8В

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 месяцев назад

      Відповідь приймаю

  • @БабченкоДана
    @БабченкоДана 5 месяцев назад

    1. твердий 2. натрій сульфат Бабченко Дана 8-А

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 месяцев назад

      Відповідь приймаю

  • @miroslavpro9092
    @miroslavpro9092 5 месяцев назад

    При взаимодействии оксида кальция с водой образуется гидроксид кальция: CaO + H20 → Са ( ОН) 2 . Именно так получают гидроксид кальция в промышленных условиях.

  • @miroslavpro9092
    @miroslavpro9092 5 месяцев назад

    1.Оксиди мають різні фізичні властивості. За стандартних умов більшість оксидів ー тверді речовини (BaO, CuO, Р205), деякі - рідкі (C|207, Н20) і газуваті (СО2, NO). Мають різний колір. Густина, температури плавлення і кипіння змінюються в широких межах.2. За хімічними властивостями оксиди поділяють на солетворні та несолетворні, або байдужі. Несолетворних оксидів дуже мало, це - CO, SiO, NO, N20. Вони не утворюють солей. Оксиди за складом класифікують на оксиди металів і оксиди неметалів.

  • @krrrlllko
    @krrrlllko 5 месяцев назад

    1. CaO + H₂O = Ca(OH)₂. 2. При цьому утворився гідрат - кальцій гідроксид (основа). -- Королькова Валерія, 7-А клас.

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 месяцев назад

      Відповідь приймаю

  • @krrrlllko
    @krrrlllko 5 месяцев назад

    1. Взаємодію води с карбон (IV) оксидом можна віднести до реакції сполучення. 2. При цьому утворився гідрат - карбонатна кислота. -- Королькова Валерія, 7-А клас.

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 месяцев назад

      Відповідь приймаю

  • @Kenzo9090
    @Kenzo9090 5 месяцев назад

    1. Основні оксиди відрізняються від амфотерних та кислотних тим, що до їх складу входить метал та оксиген. Метал має валентність I II III або ступінь окиснення +1 +2 +3 2. Основним оксидам відповідають основи 3. Кислотним оксидам відповідають кислоти 4. Амфотерним оксидам відповідають властивості основ і кислот Пономаренко Даніл 7-А клас.

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 месяцев назад

      відповідь приймаю

  • @krrrlllko
    @krrrlllko 5 месяцев назад

    1. Основні оксиди відрізняються від амфотерних та кислотних тим, що до їх складу входить метал та оксиген. Метал має валентність I, II, III, або ступінь окиснення +1, +2, +3. 2. Основним оксидам відповідають основи. 3. Кислотним оксидам відповідають кислоти. 4. Амфотерним оксидам відповідають властивості основ і кислот. -- Королькова Валерія, 7-А клас.

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 месяцев назад

      Відповідь приймаю

  • @dostobisa._.prishelepkuvata
    @dostobisa._.prishelepkuvata 5 месяцев назад

    Дякую за відео.Вони дуже цікаві та інформативні.

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 месяцев назад

      Завжди рада допомогти. Звертайтеся, якщо щось не зрозуміло

  • @АняЄрьоміна
    @АняЄрьоміна 5 месяцев назад

    1. твердий 2.натрій сульфат Єрьоміна Анна 8-б

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 месяцев назад

      Відповідь приймаю

  • @АняЄрьоміна
    @АняЄрьоміна 5 месяцев назад

    1. Кисла сіль складається з металу, гідрогену, кислотного залишку 2. основна сіль складається з металу, гідроксогрупи, кислотного залишку. Єрьоміна Анна 8-Б.

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 месяцев назад

      Відповідь приймаю

  • @АняЄрьоміна
    @АняЄрьоміна 5 месяцев назад

    1. Сіль складається з металу та кислотного залишку Єрьоміна Анна 8-Б.

    • @chemistry_zp
      @chemistry_zp 5 месяцев назад

      Відповідь приймаю